درباره ویکی تالار

ویکی تالار بستری برای دیده شدن کسب و کارها در حوزه برگزاری مراسم است. صاحبان این کسب و کارها به راحتی می‌توانند با ثبت کسب و کار خود در ویکی تالار، به افزایش فروش و شانس دیده شدنشان کمک کنند و با حضور در ویکی تالار به شیوه‌ای نوین و آسان خود را تبلیغ کنند.

کسب و کارهایی که در ویکی تالار معرفی خواهند شد شامل تمام کسب و کارهایی می‌شوند که در زمینه برگزاری مراسم و تشریفات آن فعالیت می‌کنند.

با انجام این کار ویکی تالار به مرجعی در زمینه خدمات مراسم‌ها تبدیل می‌شود و در نتیجه با وجود ویکی تالار دیگر لازم نیست برای پیدا کردم ملزومات مراسم‌ها در هرکجای ایران، از کسی بپرسید. کافیست آن را در ویکی تالار جستجو کنید.

ویکی تالار بستری برای دیده شدن
کسب و کارها در حوزه برگزاری مراسم است

هدف ما پوشش‌ تمام
شهرهای بزرگ ایران است

بانک اطلاعات کامل
از تمامی نیازمندی های خدمات عروسی

صرفه جویی در زمان شما
یکی دیگر از اهداف مهم ما می باشد

پیشنهاد ویکی تالار برای کسب و کارها
کسب و کار خود را با بیشترین بازخورد معرفی کنید​

ما به شما کمک خواهیم کرد تا درآمد خود را افزایش، هزینه های خود را کاهش و کسب و کار خود را رشد دهید

%
رتبه یک تالار های عروسی
عضو ویکی جامپ
+
Active Installs

کار ویکی تالار چیست؟

برگزاری مراسم عروسی و انجام تشریفات آن یکی از سخت‌ترین و پراسترس‌ترین کارهای امروزه به شمار می‌آید. به گفته بیشتر جوانان روز عروسی روزی است که از کودکی آرزوی آن را داشتند و دوست داشتند که به بهترین شکل انجام شود.

ما استرس جوانان برای برگزاری این روز را درک می‌کنیم و به همین خاطر تصمیم گرفتیم تا این مشکل را به حداقل برسانیم. ما در ویکی تالار اطلاعات کامل خدمات، تشریفات و تمام کارهایی که برای برگزاری عروسی عالی لازم است را ارائه می‌دهیم.

ویکی تالار در واقع بانک اطلاعات خدمات مراسم‌ها است.

در بسیاری از مواقع عروس و داماد هر دو شاغل هستند و برای انجام کارهای عروسی وقت محدودی دارند و یا حتی وقت ندارند. به همین دلیل وجود مرجعی در زمینه خدمات عروسی کار را برای این افراد را بسیار راحت می‌کند.

اما باید این موضوع را هم عنوان کنیم که ویکی تالار تنها برای عروس و دامادها نیست. در ویکی تالار اطلاعات هرآنچه که برای یک مراسم تمام عیار نیاز دارید یافت می‌شود. این مراسم می‌تواند عروسی، تولد، مهمانی خانوادگی، مراسم حاجی خوری و … باشد. تمام این مراسم‌هایی که نام برده شد به خدمات احتیاج دارند و چه بهتر که اطلاعات کامل این خدمات را بتوان در بستر وب و از طریق سایتی جستجو کرد که به عنوان مرجع عمل کند.

در کل هدف ما کمک به انتخاب خدمات برگزاری مراسم‌ و کم شدن استرس برای یافتن به موقع آنها است.